דברים שרק השכנים יכולים לגלות

דברים שרק השכנים יכולים לגלות

קוראים לי אמנון, ולא מזמן חגגתי בדיוק שני עשורים. מאז שאני קטן, אני זוכר שתכונת המציצנות הייתה חזקה אצלי, ונהגתי להתבונן בבחורות. אומנם זה פטיש שלא ממש נחשב לבריא, אבל משהו במציצנות משך אותי. יום אחד, במסגרת ההצצות שלי, הבחנתי כי בעלי הדירה עזבו, והחלה נוכחות מרשימה של נשים ששוכבות כל פעם עם גבר אחר, מדי יום ועם הרבה גברים.

בהתחלה לא הבנתי במה מדובר, אבל בהיותי ילד סקרן, חקרתי את הנושא לעומק, וגיליתי כי מדובר על נערות ליווי שמעניקות שירותי סקס לגברים בתוך דירות דיסקרטיות. הדירה הדיסקרטית הייתה נראית כמו כל דירה אחרת, רק יותר חמימה, רומנטית, משפריצה סקס מכל עבר, ובפרט מאוד נקייה.

התמזל מזלי, ויצא לי להציץ במעשיה של נערת ליווי יפהפייה, כזאת שרואים רק בז'ורנלים או בפרסומת, אדמונית וחטובה. היא עשתה סקס עם גבר שנראה מאוד אמיד, לפחות בגדיו, שעונו ונעליו היו מאוד יוקרתיים ובטוב טעם.

מזווית הראייה שלי, היה נדמה לי כי שניהם חווים "זמן איכות" מדהים, לפחות לשמע הגניחות והצעקות. נערת הליווי בדירה הדיסקרטית עינגה את הגבר בכל דרך אפשרית – מין הוראלי, החדירה לו אצבע לעכוז, והוא לא טמן את ידו בצלחת, והקפיד גם לענג אותה.

הייתי משוכנע ששניהם מאוד נהנו מהסקס הפרוע, והן גמרו ביחד. אבל להפתעתי טעיתי. נראה היה כי נערות ליווי מהממות ממש לא הגיעה לסיפוקה. את זה הבנתי, בשל כך כי מיד שעזב הגבר את הדירה הדיסקרטית, לתדהמתי החלה נערת הליווי לענג את עצמה, בצורה שמגרה את כל החושים, ובייחוד את החושים של נער צעיר, שמעולם לא התנסה במין.

היא התחילה לענג את עצמה כשהיא ערומה ומשתרעת על פני כל המיטה. לאחר זמן מה, היא עברה לאמבטיה. היא מילאה אותה בקצף ובשמנים, שלא הצלחתי לזהות מרחוק, הסתבנה באיטיות מטריפה, חלק אחר חלק מגופה, תוך כדי גניחות הנאה מעת לעת.

אני לא מסוגל לתאר במלים את החוויה המקוננת שחוויתי, פשוט מושלמת. כמובן שגם אני הצטרפתי לחגיגה, מרחוק, בחדר הפרטי שלי, כאשר מיד הזדקף האיבר מין שלי, והייתי מגורה בצורה שמעולם לא הכרתי. מהר מאוד גמרתי.

מאז ועד שהתגייסתי לצבא, הקפדתי להציץ בשעות קבועות באותה הדירה הדיסקרטית, ולהתענג מן המראות שצפיתי בהן. אכן היו זמנים. כמו שנאמר – יש דברים שרק השכנים יכולים לגלות…