מילואים קרביים מטריפים לצד נערות ליווי

מילואים קרביים מטריפים לצד נערות ליווי

ואז, לאחר הרבה חיזורים ולאחר שזכרותי השתפשפה וגירתה את שפתיה התחתונות, הדס ענתה לי בלחישה סקסית של אישה בעת משיכה "קח אותי".

מיד אמרתי "הדס אנחנו הולכים להזדיין, את בטוחה? "

היא המשיכה לנשוך שפתיים ולהרחיב נחיריים כשעיניה עצומות ולא הגיבה.

"את רוצה שאני אזיין אותך? " שאלתי שנית ובמילה "אזיין" דחפתי את זקפתי חזק ביותר, מרגיש את בשרה הרך נמתח מעצם הדחיפה.

שניה עברה ואז שמעתי אותה נאנחת "כככןןןן".

לא חיכיתי רגע נוסף, הפשלתי את הבוקסר שלי מטה, משחרר את המפלצת מכלובה, הזין שלי המתוח לרווחה היה מכוון וחדור מטרה, לא עברה שנייה אחת וכבר הרגשתי את כיפת איברי מרחיבה ולוחצת על נרתיקה, הדס הייתה חמה ורטובה והזין שלי גלש במהירות לתוכה, הוא נעצר כשהיא הכילה את כולי. הדס הביטה בי במבט מבוהל, נוכחת לדעת שחדרתי אליה, לחצתי קדימה, לרגע עצמה עיניה ומיד פתחה אותן ממשיכה להביט בגבר המשגל אותה משגל אסור וייצרי.

הנעתי את אגני קדימה ואחורה, הדס הקיפה את גבי עם רגליה הכרוכות סביבי, נעתי בתוכה בעדינות, זיון אוהבים, מרגיש את בשר מחילתה המקיף את איברי, היא גנחה בקול רם בכל פעם שחדרתי עד לסופה "אאאהההה אאווווייי" היא המשיכה לגנוח באוזני, מחבקת את גבי ומצמידה את משה אל השדיים היפים שלה.

"תגמור בחוץ…טוב? אני מבייצת " הטילה עלי הדס פצצה.

"מהה? " שאלתי תוך כדי שאני מנענע אותה, מתפלא מתוכן דבריה.

"זה ערב המקווה שלי" ענתה לי, נערות ליווי אילת מטריפות.

שתקתי למספר רגעים והמשכתי לנוע בתוכה, זה מאוד גירה אותי להבין פתאום שרטיבות השיער והתחתון הצחור, זה לא סתם ובכלל הבנתי שהדס פשוט חזרה מהמקווה! הבטתי בעיניה והיא בעיני ונשקתי לשפתיה, מתחיל בנשיקה מתוקה ועדינה שבמקביל לחדירה הנעימה קיבלה ביטוי הולך וגובר, שהתפתחה להתעלסות מהירה של שפתיים לשונות ונשימות קצביות. את הזין שלי התחלתי להניע בקצב מהיר, מפמפם את הדס.

התגפפנו, משנים צורות, פוזות, לרגעים פישׁקתי את רגליה והרמתי אותן גבוה ובמקביל הנעתי את שרביטי בקצב גובר בתוכה, קודח בערגה, מרגיש כמסמר המחורר פנימה והחוצה, רטיבות וחיכוך, להט וחום והרבה יצר אסור.

זה היה זיון מדהים בעל עוצמות לא מוכרות. הגוף שלה היה נעים למגע, נהניתי מכל רגע ורגע, מכל חדירה וחדירה, מכל נשיקה וחיבוק.

לפתע הדס התכווצה והתפתלה בעוצמה, היא גנחה בצעקה רמה, מבטאת בקול את האורגזמה שהציפה את גופה. לא יכולתי יותר ורגע קט לפני שהשפרצתי את כל זרעי בתוכה, שלפתי את איברי החוצה, מתפוצץ ומשפריץ את זרעי במטחים, מרטיב את בטנה ושדיה בנוזל סמיך וחם, כמו נערות ליווי בחיפה.