סיפור ההתנסות המינית הראשונית של יהושוע

סיפור ההתנסות המינית הראשונית של יהושוע

אהלן,

קוראים לי יהושוע, ואני בן עשרים וחמש. אני חייב לספר לכם משהו, שלא חלקתי עם אף אחד לעולם, אף לא עם החברים הכי טובים שלי. כאשר יום הולדתי העשרים וארבע עמד להגיע, הבנתי שאני, לעומת כל גבר מצוי, פשוט בתול. ככל שחשבתי על זה, כך נהייתי יותר עצוב. זה קרה אולי בגלל שאני ממש מופנם ואולי בגלל שמעולם לא הייתה לי בת זוג. כך או כך, שמתי לי כמטרה – עד יום הולדתי העשרים וארבע, בחמישי לאפריל, "אגאל מיסוריי".

כאשר הבנתי שהדבר לא יתממש כבמטה קסם, החלטתי לפנות למקומות שמציעים שירותים של נערות ליווי. לא היה לי קל לעשות זאת, אבל כמו שאומרים – "המטרה מקדשת את האמצעים". בחמישי לאפריל, אשתקד, יצרתי קשר עם נערת ליווי בירושלים , ששמה היה שרית. וכפי שאתם בוודאי משערים, החוויה שינתה והעצימה את חיי. נפגשתי עם שרית בדירה דיסקרטית.

שרית הייתה התגשמות כל החלומות של כל הגברים, ובפרט שלי. היא הייתה חטובה, שרירית, מלאה במקומות הנכונים, תלתליה הזהובים הקרינו שובבות ופניה היו כשל נסיכה אמתית. היא הבינה שאני חושש וניסתה לברר למה.

למרות שהבטחתי לעצמי שלא אתוודה בפניה כי אני בעצם בתול, מיד נשפכתי בפניה והודיתי כי מעולם לא שכבתי עם אישה. היא קצת הופתעה, נוכח גילי המופלג, אך מהר מאוד התעשתה ואמרה לי להירגע, שהיא תלמד אותי כל מה שחשוב.

ואכן היא הייתה מורה מצוינת – היא דחפה אותי בעדינות למיטה והחלה להתפשט. הבנתי את הרמז וגם אני התפשטתי. הרגשתי שהיא מטפלת בי ממש כמו שמטפלים ביד. היא החלה לכסות את גופי ברוך, נשיקה אחרי נשיקה. כבר הרגשתי מגורה, האמת. ואז היא תפסה את ידיי, כרמז שאעשה כמוה. ליטפנו אחד את השניה כמה דקות, ולאחר מכן היא נשכבה מעליי והתחילה לגרות אותי. לדאבוני הרב, חיש מהר גמרתי. די התביישתי בזה, אבל שרית מיהרה להרגיע אותי באומרה כי מדובר בתופעה ידועה, ואין לי מה לחשוש. אחר כך המשכנו להתמזמז עד שממש החדרתי את איבר המין הזקור שלי לתוכה, והרגשתי שאני פשוט בעננים.