תאטו את הקצב – כל שירות, כמו גם שירותי ליווי צריך לצרוך במידה

תאטו את הקצב – כל שירות, כמו גם שירותי ליווי צריך לצרוך במידה

ידוע שכל הגברים בכל זמן נתון חרמנים, ואין רגע אחד שבו המחשבות שלהם אינן נודדות לסקס. אני ממש מבין אתכם, וכמובן מזדהה עמכם, כמוני כמוכם. אני מוכן לעשות סקס עשרות פעמים ביום, ואני עוד הרבה יותר צריך סקס כשאני לא בזוגיות, אולי מהסיבה שאני מודע לעובדה שאני לבד, בלי אישה שזמינה לקיים עמי יחסי מין מתי שרק בא לי או לה, וזה מגביר את היצרים שלי. ברור מאליו כי הסקס תוך כדי קבלת שירותי ליווי פשוט אדיר, חייתי, מרגש, ומלבב את כל היצרים. בתור אחד שמנוסה במפגשים מיניים אלו כבר המון שנים, אני בהחלט ממליץ

. הבעיה מתחילה כאשר גברים טועמים מהפרי האסור, נטרפים מהסקס ומהבחורות המהממות בכל רמ"ח האיברים שלהן, וכל מה שמעניין אותם הוא להגיע למפגש הבא עם נערת הליווי. בדיוק כמו כל שירות, אף בצריכת השירות של הליווי חייבים לצרוך אותו באופן מתון, ולא על בסיס יומיומי. כל התמכרות איננה בריאה, ואם לא תשימו לב, היא תחסל אתכם לאט לאט. תאמינו לי, הייתי במקום הזה, הפכתי משועבד לסקס עם נערות ליווי בצפון.

לא שיש רע בסקס, כי אם יש רע בהתמכרות, בייחוד שמדובר בהתמכרות שתעלה לכם הרבה כסף, וכן תמנע מכם לפתח זוגיות חדשה ובריאה. באם אתם חשים שממש התמכרתם, כמו שקרה לי, לצערי, הגיע הזמן שתירגעו לרגע, תיקחו נשימות ארוכות, ותבינו כי יש חיים אחרים מעבר לסקס עם נערת ליווי, והם הרבה יותר ממשיים ואמתיים. תסכמו עם עצמכם, ששירותי הליווי מתאימים לתקופה מסוימת, בה אינכם בקשר זוגי, ושמדובר על תקופה זמנית בלבד, ותשתדלו למתן את השירותים האלה, לטובתכם האישית. הלוואי והיה מישהו שהיה מאיר את עיניי בזמן שהייתי מכור לשירותי נערות ליווי, הייתי חוסך המון כסף ומתפנה רגשית למצוא את הנפש התאומה שלי.

ברור שעברתי חוויות שאותן בחיים לא אשכח, התענגתי על כל רגע ורגע, וכמובן צברתי המון ידע וניסיון, שכשלעצמם הם מהווים ערך שלא יסולא מפז, אבל יש בכך סוג של בריחה מהמציאות, מהצורך להתמודד באמת, וזה בהחלט לא בריא.